پروتز سینه در شیراز

پروتز سینه در شیراز

آشنایی با عمل پروتز سینه

عمل پروتز سینه نوعی عمل جراحی ایمن و با حداقل تهاجم است که به منظور افزایش حجم و تغییر در فرم و شکل سینه ها انجام می شود . طی این عمل جراحی ، از طریق شکاف کوچکی که اغلب در زیر سینه ایجاد می شود ، ایمپلنت سینه یا همان پروتز زیر بافت سینه قرار داده می شود .

بر اساس تحقیقات دانشگاه فلوریدا در امریکا عمل زیبایی پروتز سینه نقش بسزایی در ارتباط با افزایش اعتماد بنفس خانم ها و همچنین در ایجاد احساسات مثبت نسبت به جاذبه های زنانه آنها داشته است .

عمل جراحی زیبایی سینه معمولا به دو منظور کلی انجام می شود . دسته اول عمل های ترمیمی است که برای بازسازی و ترمیم سینه ها پس از درمان سرطان سینه و یا آسیب های دیگر انجام می شود . دسته دوم عمل های زیبایی است که اغلب برای بزرگ کردن حجم سینه هایی که به طور طبیعی کوچک هستند و یا تغییر شکل سینه ها پس از کاهش وزن ، زایمان و شیردهی انجام می شود .

انتخاب سایز و نوع ایمپلنت سینه به موارد زیادی از جمله پهنای سینه ، پوشش نرم سینه و بافت سینه بستگی دارد اما پزشک جراح ، نظر شخصی و درخواست بیمار را تا حد امکان در انتخاب ایمپلنت در نظر می گیرد . با این حال نمی توان توقعات و درخواست های نامعقول برخی بیماران را به طور قطعی در عمل جراحی منظور نمود . لذا در جلسه مشاوره قبل از عمل ، بعد از معاینه و در نظر گرفتن درخواست بیمار ، پزشک جراح کلیه شرایط و محدودیت ها را با بیمار مطرح می کند .

ایمپلنت سینه در شیراز

شیردهی بعد از عمل پروتز سینه

بعد از عمل پروتز سینه و قرار گرفتن ایمپلنت در محل مورد نظر ، بافت طبیعی سینه هنوز در جای خود باقی می ماند و به مجاری شیردهی هیچ آسیبی نمی رسد . به این ترتیب چه ایمپلت در زیر عضله سینه کار گذاشته شود و چه در بافت سینه قرار گیرد ، هیچ تاثیری در شیردهی نخواهد داشت .

مطالب مرتبط با پروتز سینه

ماستوپکسی یا لیفت سینه

ماموپلاستی برای کوچک کردن سینه ها