لیپوماتیک و لیپوست در شیراز

لیپوماتیک در شیراز

لیپوماتیک و لیپوست

لیپوماتیک نوعی عمل زیبایی غیر تهاجمی است که برای تخلیه سلول های چربی از بدن انجام می شود . در این روش برای تخلیه چربی از لیزر و حرارت استفاده نمی شود بلکه با استفاده از حرکات نوسانی و لرزشی لوله ای به نام کانولا سلول های چربی را از بدن تخلیه می کنند . ایمنی لیپوماتیک از لیپوساکشن بسیار بیشتر است و عفونت کمتری ایجاد می‌کند .

لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک چربی‌ها را نمی سوزانند بلکه با استفاده از ارتعاش ، سلول های چربی را بدون کمترین آسیب از بدن خارج می کنند . لذا جراح می توانند علاوه بر کاهش سایز ناحیه مورد نظر ، با تزریق چربی های خارج شده به قسمت های دیگر مانند سینه ها و باسن باعث افزایش سایز و خوش فرم شدن آن قسمت ها شود .

لیپوست

لیپوست روش دیگری برای تخلیه چربی های ضاید از بدن است . در این روش برای تخلیه چربی های موضعی از یک تکنولوژی مدرن و پیشرفته تر نسبت به لیپوماتیک استفاده می شود که برای اولین بار در سال 2016 به دنیا معرفی شد . با استفاده از دستگاه لیپوست می توان حجم عظیمی از چربی ها را در مدت زمان کم تر و با نتیجه ای رضایت بخش تخلیه کرد .

لیپوست در شیراز

در روش لیپوست ، چربی ها به صورت همگن از ناحیه مورد نظر جدا می شوند و از گلوله شدن چربی ها جلوگیری می شود . در این روش نیز همانند لیپوماتیک می تواند چربی ها را به صورت زنده از بدن خارج و برای حجیم سازی اندام های دیگر استفاده کرد .

مطالب مرتبط با لیپوماتیک و لیپوست

عمل زیبایی شکم

عمل زیبایی لیفت بازو