عمل لیفت سینه در شیراز

عمل لیفت سینه در شیراز

ماستوپکسی یا لیفت سینه

عمل جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه برای اصلاح افتادگی و رفع سینه های آویزان در خانم ها انجام می شود . افتادگی پستان در خانم ها به دلیل شل شدگی حلقه های سطحی و ضعف رباط عضلانی کوپر در پستان بوجود می آید .

افتادگی پستان اغلب پس از حاملگی و یا کاهش وزن و یا افزایش سن بوجود می آید . هر چند خانم هایی که به طور طبیعی سینه های بزرگتری دارند بیشتر ممکن است دچار افتادگی پستان شوند .

در عمل جراحی ماستوپکسی بخشی از پوست اضافی در حین عمل برداشته می شود تا کل بافت سینه به سمت بالا کشیده شود . موقعیت و مکان هاله و نوک پستان نیز در این جابجایی تغییر کرده و به سمت بالا و در ناحیه مناسب قرار می گیرد .

عمل زیبایی لیف سینه هم باعث تغییر فرم سینه ها شده و هم سینه ها را سفت تر می کند . البته پزشک جراح می تواند عدم تقارن موجود در سینه ها را تا حدودی در این عمل اصلاح کند و آنها را به حالت متقارن برگرداند .

شیردهی بعد از عمل لیفت سینه

در عمل جراحی ماستوپکسی با تغییر در پوست و بافت بیرونی پستان عمل لیفتینگ سینه انجام می شود و بافت طبیعی سینه دستکاری نمی شود . تغییر محل هاله و نوک سینه نیز بدون آسیب به مجرای شیردهی انجام می شود . لذا بعد از عمل و بهبودی جراحات شیردهی ، بدون مشکل انجام می پذیرد .

مطالب مرتبط با لیفت سینه

افزایش سایز سینه با پروتز

ماموپلاستی برای کوچک کردن سینه ها